Cariere

Harmopan SA caută colegi care să ocupe următoarele posturi:

Agent Comercial/Șofer – Brașov

Locație: Brașov

Alătură-te echipei noastre ca Agent Comercial/Șofer la punctul nostru de lucru din Brașov!

Responsabilitățile postului:
  • Transportul și vânzarea produselor de panificație
  • Transportul produselor ambalate și în saci
  • Încasarea produselor vândute

Ce așteptăm de la tine:
  • Precizie și fiabilitate: Capacitatea de a efectua întotdeauna sarcinile cu exactitate și fiabilitate.
  • Abordare responsabilă: Asumarea unui nivel ridicat de responsabilitate în gestionarea produselor și a banilor.
  • Permis de conducere categoria B
Compania noastră oferă nu doar un mediu stabil și un loc de muncă interesant, ci și o echipă dinamică și unită.

Dacă îți plac provocările și îți dorești să lucrezi într-un loc unde munca ta este apreciată, așteptăm cu interes candidatura ta! Dacă te regăsești în cerințele de mai sus și ai dori să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la adresa de email [email protected] cu subiectul "Agent comercial".
Fă și tu parte din echipa Harmopan!
Aplică apăsând pe butonul de mai jos sau contactați-ne la una dintre următoarele adrese.
0266 324 424
[email protected]